mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Zaglądamy w świat zawodów żużlowych

Zaglądamy w świat zawodów żużlowych

Sport żużlowy inaczej nazywany "żużlem" lub "speedway`em" zagościł na stałe w naszych sportowych sercach.  Dołączyliśmy w tym roku do grona sponsorów Klubu Żużlowego Stal Gorzów.

Zawody żużlowe to wielka tradycja, jakże silnie pielęgnowana i kontynuowana w naszym kraju - ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Polska obok Wielkiej Brytani i Szwecji posiada najbardziej rozbudowane rozgrywki ligowe w Europie.

"Czarny sport" niewątpliwie dostarcza wiele emocji jego fanom, którzy licznie odwiedzają stadiony i gorąco dopingują swoich faworytów lub całe drużyny. Niezwykłe motocykle, które nie posiadają skrzyni biegów oraz hamulców, potężny ryk silników, pył, kurz to atrybuty speedway`a.

16 lipca 2011 na stadionie w Gorzowie odbył się Finał Drużynowego Pucharu Świata - trzeci raz wygrany dla polskiej reprezentacji, która nieprzerwanie od 2009 roku mocno stoi na 1 miejscu podium. Kibicujemy wszystkim naszym żużlowcom  i cieszymy się, że możemy mieć choć mały udział  i wkład we wspieraniu jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce.

W październiku 2012 roku w Tarnowie podczas finałowego spotkania Enea Ekstraligi, Stal Gorzów zdobyła tytuł Drużynowego V-ce Mistrza Polski i w ręce zawodników powędrował srebrny puchar.

...2014 minął - Staleczki Drużynowmim Mistrzem Polski i kolejnyrok przed nami z klubem Stal Gorzów. Sezon  2015  otwarty - czekamy na starty i gorąco dopingujemy.

Zdjęcia

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry